• 0530 548 44 44

Sıkça Sorulan Sorular

Transfer ihtiyaçlarınızda Havalimanı Transfer hizmetimizle 7 gün 24 saat sizlere kaliteli ve konforlu hizmeti sunmak için çalışıyoruz.

Whatsapp Rezervasyon 7/24 Whatsapp ile Rezervasyon Yapabilirsiniz

TIKLA

Havalimanında sizi nasıl bulabilirim ?

Sizi bekleyen görevlimiz bavul ve gümrük işlerinin tamamlandıktan sonraki antalya Havalimanı çıkış kapısında (İÇ-DIŞ HAT), elinde İsminizin yazılı olduğu bir tabela ile sizi bekleyecektir. Uçaktan indiğinizde cep telefonunuzu açmanız yeterlidir. Kimi durumlarda polis araçlara duraklama izni vermemektedir. Bu halde size cep telefonunuzdan ulaşmamız gerekecektir.

 

Görevliyi Bulamadığım vakit ne yapmalıyım?

Eğer personelimiz sizi bulamazsa; cep telefonu ile iletişime geçmeye çalışacaktır. Bu sebeple uygun olduğunuz vakit cep telefonunuzu açınız. Yada 0530 548 44 44 numaramızdan 7/24 FLY TRANSFER alakalı personelle irtibata geçebilirsiniz.

 

Belirtilen ücret dışında başka bir ücret ödeyecek miyim ?

Hayır, Belirtilen aktarım hizmet değeri dışında bir ücret ödemeyeceksiniz.

 

Özel Ve VIP transferler;

Havalimanları geliş yolculuğunuz sırasında mümkün bir rötar için sizden extra ücret istenmez. İniş saatinizde aracımız sizi karşılamak için orada olacaktır. şayet uçağınız normal müddetinde Havaalanı'na inmiş, size telefon yoluyla ulaşılamıyor ve buluşma noktasında sizi bulamıyorsak; 60 dakika bekleme süresinden sonra personelimiz havaalanından ayrılacak ve transferiniz iadesiz iptal edilecektir. Bu sebeple herhangi bir gecikme durumunda lütfen telefon/mesaj/email yoluyla durumunuzu bildiriniz. Rezervasyon Yapmış olduğunuz aracın bagaj kapasitesi sınırlıdır. Araçta yer bulunduğu müddetçe kaç tane evcil hayvan kafesi ve valiz olduğu bizim için mühim değildir.

 

Lütfen şunu not ediniz; gecikeceğinizi bildirdikten sonra sizi beklemeye devam edecek ve sizi havaalanında çaresiz bırakmayacağımıza emin olabilirsiniz.

 

Son Dakika Rezervasyon Talepleri;
Sitemizden antalya havaalanı için nihayet dakika rezervasyon talepleri online olarak kabul edilmemektedir. Nihayet dakika transferleri için lütfen iletişim formunu kullanarak talebinizi iletiniz. Size muavin olmak için bütün imkanlarımızı kullanacağımızdan emin olabilirsiniz.

 

Ne Kadar bahşiş vermeliyim ?
Aldığınız servisten memnuniyetiniz oranında bahiş vermek sizin insiyatifinizdedir. Lütfen not ediniz; aktarım hizmetini satın aldıktan sonra başka hiç bir ücret ödemeniz gerekmemektedir.

 

Çocuklar Için ücretlendirme;
0-2 ıslak aralığında olanlar Bebek, 3-11 ıslak aralığında olanlar Çocuk kategorisine girmektedir. 11 yaşından kocaman çocuklar erişkin olarak seçilmelidir.

 

Evcil Hayvanlarla transfer;

Servis minübüsü ile; Servis minübüsü ile uygulanan transferlerde 5 kg ağırlığından hafif olan evcil hayvanları bulundurabilirsiniz. 5 kg dan ağır evcil hayvalar servis aracına kabul edilmemektedir. Evcil hayvanlarınız sadece nakil kutusu bünyesinde yolculuk yapabilirler. Lütfen evcil hayvanlarınızın öbür yolcuları rahatsız etmemesi için lüzumlu önlemleri aldığınızdan emin olunuz.

 

Sorunsuz Bir aktarım yapmak için lütfen aşağıdaki haber okuyunuz!

Havaalanına gidecek müşterilerimiz için; Domestik (Yurtiçi) uçuşlarda en geç 1(bir) saat, İnternational (Yurtdışı) uçuşlarda en geç 2(iki) saat önceden havalimanında bulunmanız gerektiğini dikkate alınız. Alınış saatinizi bu uyarıya göre seçmenizi tavsiye ediyoruz.Olası Gecikme (trafik vs...) Durumunda firmamız mesul değildir!!!

 

Havaalanından alacağımız müşterilerimiz için;

Bavul ve gümrük(eğer yurtdışında geliyor ise) işlemlerinin de vakit aldığını hatırlatmak isteriz. Bu sebeple havaalanında sizi alacağınız saati bu süreyi de ekleyerek seçiniz. Karşılamada veya alınış saatinde problem yaşanmaması için rezervasyon sırasında telefon numarasının tam ve eksiksiz bildirilmesi müşterinin sorumluluğundadır, ters takdirde karşılaşılacak sorunlardan belekhoteltransfer.net sorumlu Tutulamaz.

Herhangi Bir aksaklık durumunda lütfen 0530 548 44 44 acil vaziyet telefonumuz ile irtibata geçiniz. Alkol yada uyuşturucu etkisindeki veya şoför ve vasıta güvenliğini tehlikeye atan yolcuları taşımama hakkına sahiptir. Araçlarımızda tütün mamülleri ve alkol kullanmak yasaktır.