• 0530 548 44 44

Havaalanı Transfer Hizmetleri

Transfer ihtiyaçlarınızda Havalimanı Transfer hizmetimizle 7 gün 24 saat sizlere kaliteli ve konforlu hizmeti sunmak için çalışıyoruz.

Whatsapp Rezervasyon 7/24 Whatsapp ile Rezervasyon Yapabilirsiniz

TIKLA

Uçaktan İnince Havaalanı Transferle Gideceğiniz Yere Rahat Gidin

Uçakla seyahat, bir hayli seyahat seçeneklerine göre oldukca avantajlıdır. Günümüz teknolojisiyle imal edilen nihayet model araçlarla havaalanı aktarım seçenekleri, rahat etmenizi için olabildiğince önemlidir. Uçaktan inince, taksi aramak veya toplu nakil aracı aramak, olabildiğince kocaman sıkıntılar oluşturmaktadır. Bunun için en iyi çözüm olan havaalanı aktarım hizmeti, sizin için en iyi fırsattır.

ARAÇLARIMIZ KONFORLU VE EN nihayet MODELDİR

Araç konusunda hiç kimsenin red edemeyeceği özelliklere sahip olan araçlarımız, konforlu bir aktarım hizmeti için, mükemmel bir seçimdir. Konforlu aktarım hizmetiyle, belirttiğiniz adresten, gideceğiniz adrese yolculuk hiç bu kadar rahat olmamıştır. Klima ve aynısı tüm artılara sahip araçlarımızla, yaz, kış seyahatle, olabildiğince rahat edebilirsiniz.

BİR ALO DEMENİZ YETERLİDİR

Firmamızın 7/24 alıcı hizmetlerini aramak suretiyle, şoförlü vasıta isteyebilirsiniz. Belirteceğiniz adreslere veya havaalanına, arzu ettiğiniz saatte gidebilen şoförlerimiz, misafirinizin isminin yazdığı pankartla, beklemeye geçmektedir. Misafiriniz havaalanından dışarı menfaat çıkmaz, konforlu araçla, arzu ettiğiniz adrese en kısa vakitte yola çıkmaktadır.

ELEMANLARIMIZ ÖZEL OLARAK TERCİH EDİLMEKTEDİR

Şoför elemanlarımız, hususi bir elemeden sonra tercih edilmektedir. Özel olarak tercih edilen elemanlarımız, hususi tutum eğitimi almaktadır. Müşterilerle diyalog konusunda profesyonel eğitim meydan elemanlarımız, kısa vakitte havaalanı aktarım hizmetini gerçekleştirmektedir. Havaalanından aktarım hizmetini süratli bir biçimde gerçekleştiren ekiplerimiz, misafirlerinizi memnun edecek karşılama ve aktarım hizmetini sunmaktadır.

İŞ DÜNYASINDA PRESTİJİNİZ ARTSIN

Özel bir toplantı için, fazla mühim misafirleriniz için nihayet model araçlarla, kibar şoförlerle karşılama yapmak isterseniz, derhal havaalanı aktarım hizmetlerimizi aramalısınız. Kayak transfer. antalya transfer, vip aktarım ve belek shuttle gibi bir hayli kategoride hizmet veren ekiplerimiz, misafirleriniz için en iyi karşılama merasimi gerçekleştirmektedir. Misafirlerinizle irtibatımız koparsa veya buluşamazsak, problemi telefonla kısa vakitte çözüme kavuşturuyoruz.

Araçlarımız Senelik düzenli olarak muayeneden geçirilmektedir. Muayeneden geçirilen araçlarımız, vaktinde aktarım hizmetiyle, aradığınız konforlu aktarım hizmetini sunmaktadır. Evcil hayvan alma konusunda kısıtlama gerçekleştiren firmamız, şahıs sayısına göre vasıta kiraya vermektedir. Başka Bir Deyişle 4 benlik vasıta için 4 şahıs kabul etmektedir. 6-7 şahıs için, 4 benlik araçları kiraya veremiyoruz. Firmamızın sıhhatli hizmet vermesi için, bu sınırlamalar gereklidir.