• 0530 548 44 44

Calista Luxury Resort Transfer

Transfer ihtiyaçlarınızda Havalimanı Transfer hizmetimizle 7 gün 24 saat sizlere kaliteli ve konforlu hizmeti sunmak için çalışıyoruz.

Whatsapp Rezervasyon 7/24 Whatsapp ile Rezervasyon Yapabilirsiniz

TIKLA

Antalya havalimanı en işlek havalimanı terminallerinden birisidir. Havalimanı noktasına gitmek isteyen müşteriler yada belek’daCalista Luxury Resort gitmek isteyen müşteriler için özel transfer hizmeti sunulmaktadır.

 

Özel transfer hizmeti tam donanımlı güvenli araçlar ile sunulan hizmettir. Ulaşım konusunda büyük bir rahatlık sağlayan belek antalya Havalimanı Calista Luxury Resort Transfer hizmeti sayesinde havalimanı noktası ile Yenimahalle arasında çok rahat bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

 

Firmamız sahip olduğu tecrübe ve yeni model araç filosuyla, sizlere olabilecek en makul belek antalya Havalimanı Calista Luxury Resort Transfer fiyatları ile hizmet vermektedir. Havalimanı ile belek Calista Luxury Resort arasında ulaşım sağlamak için firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Tam donanımlı, konforlu ve güvenli araçlarımız ile özel ulaşım hizmeti vermekteyiz.