• 0530 548 44 44

Belek Shuttle Hizmeti

Transfer ihtiyaçlarınızda Havalimanı Transfer hizmetimizle 7 gün 24 saat sizlere kaliteli ve konforlu hizmeti sunmak için çalışıyoruz.

Whatsapp Rezervasyon 7/24 Whatsapp ile Rezervasyon Yapabilirsiniz

TIKLA

Süratli Shuttle Hizmeti

Transfer hizmeti, şoförlü araçlarla, arzu ettiğiniz adresten, arzu ettiğiniz adrese nakil hizmetidir. Bu hizmette kaliteli hizmet ve konforlu vasıta temel alınmıştır. Havaalanı transfer, vip transfer, kayak aktarım ve antalya shuttle gibi seçeneklerle hizmet eden firma, kısa vakitte ve güven içinde yeni adrese nakil hizmeti vermektedir.

AKTARIM HİZMETİNDE KALİTE

Aktarım hizmetinde kaliteli ve konforlu hizmet anlayışını erek edinen firmamız, tatil gezilerinde ve seyahat gezilerinde, trafikte yol bulma derdinden sizi kurtarıyor. İşiniz bulunduğu zamanlarda veya konforlu bir karşılama gerektiğinde, antalya shuttle, sizin için mükemmel karşılama ve misafirperverlik göstermektedir. Havaalanına istikbal mühim misafirleriniz için, nihayet model vasıta ve en iyi şoför seçenekleri, sizin için en iyi tercih olacaktır.

ŞOFÖRLERİMİZ HİZMET EĞİTİMİ ALMIŞTIR

İşin uzmanı olan ve olabildiğince kaliteli çözümler üreten şoförlerimiz, hususi hizmet eğitimi almıştır. Hizmet eğitim kategorisinde hususi eğitim anlayışı ile çalışan firmamız, alıcı memnuniyetini baz almaktadır. Nihayet model araçlarımızın hiç bir resmi sıkıntısı yoktur. Senelik bakım ve onarımı oluşturulmuş olan araçlarımız, bir hayli modelde sunulmaktadır. Toplu karşılamalar için, hususi ve nihayet model araçlarla toplu aktarım hizmeti verilmektedir.

HAVAALANI TRANSFER

Havaalanı aktarım hizmeti için bizi aradığınız zaman, işin uzmanı olan şoförlerimiz, ellerinde misafirimizin ismi yazılı olan pankartla, tam vaktinde havaalanında bulunmaktadır. Karşılaşma sorunlarında telefon kullanan elemanlarımız, problemi çözmeden havaalanından ayrılmamaktadır. Önemli misafirleriniz için antalya shuttle hizmetini veren firmamız, amel görüşmelerinde prestijinizi artıracak olan nihayet model araçlarla karşılama hizmetiyle, olabildiğince başarılı sonuçlar elde etmektedir. Aktarım hizmetinde en iyi seçenekleri değerlendiren firmamız, taksi ve toplu nakil araçlarında elinizde bavulla sıkıntı çekmemeniz için, arzu ettiğiniz adresten, arzu ettiğiniz adrese vip aktarım hizmeti vermektedir.

Havaalanı aktarım hizmetiyle, uçakta iner inmez, gideceğiniz adrese, uçaktan rahat nihayet model araçlarımızla gidebilirsiniz. Trafik çilesiyle uğraşmadan nihayet model aracımızda, klima ve öbür imkânlarla, fazla rahat edeceksiniz. Evcil hayvanlar, sıhhat açısından kabul edilmemektedir. Aktarım hizmeti dışında vasıta kiralamak arzu edenler için en iyi imkânları sunan firmamız, aktarım hizmetiyle aradığınız mükemmel sonuçları elde edebilirsiniz. En konforlu yolculuk için, en iyi aktarım hizmetini tercih edin.