• 0530 548 44 44

Airport Shuttle Service

Havalimanı Belek Transfer

Transfer ihtiyaçlarınızda Havalimanı Transfer hizmetimizle 7 gün 24 saat sizlere kaliteli ve konforlu hizmeti sunmak için çalışıyoruz.

Whatsapp Rezervasyon 7/24 Whatsapp ile Rezervasyon Yapabilirsiniz

TIKLA

Konforlu Ve Süratli Ulaşım İçin

Ulaşımın en süratli yolu olan havayolu bir hayli ülkeye seyahat etmek için kullanılırken tıpkı vakitte vatan içinde de olabildiğince yoğun kullanılmaktadır. Kocaman şehirlerde bulunan ve giderek de sayıları artan havaalanları yüksek tayyare kapasiteleri ile her şehirden ve ülkeden yolcu uçağının karşılanması için vazife yaparlar. 20 saatlik bir yolu tayyare ile 2 saatten az bir sürede gelen yolcular bu sürat ve konforun havaalanından sonra da devam etmesini isterler. Bu amaçla havaalanlarından kent içi ya da yakın olan şehirlere seyahat etmek için kullanılan en süratli ve en konforlu metot airport taxi hizmetidir.

Havalimanı Aktarım İle Rahatınızdan Ödün Vermeyin

Her çeşitli ulaşım hizmetinde bir numara olan şirketimiz, hizmetleri arasına eklediği airport taxi ile sizleri arzu ettiğiniz adrese kadar götürüyor ve hem süratli hem de güvenli bir biçimde konforlu yolculuğunuzdan taviz vermeden sizleri hedefinize ulaştırılıyoruz. Hizmet alanında deneyimli olan taksi şoförlerimiz ile alternatif yöntemler üzerinden trafiğe takılmadan olabildiğince rahat bir şekilde yolculuk edebilirsiniz. Tıpkı vakitte eşyalarınız çok ise, eşyalarınızı sıkıştırmadan rahat bir biçimde taşıyacak kocaman bagajlı taksi araçlarımız da airport taxihizmeti ile sizlere sunulmaktadır.

Aracınız Kapıda

Belek Havalimanı taxi hizmetini havaalanı çıkışlarında kullanabileceğiniz gibi havaalanına gitmek için de şehrin dört bir yönünden çağırarak kullanabilirsiniz. Taksi hizmeti sizi dilediğiniz saatte ve dilediğiniz noktadan alarak tayyare saatinizden evvel alanda olmanızı sağlayacaktır. Ayrıca taksi ile gideceğiniz noktaya doğru ilerlerken vasıta içinde gündelik telefon konuşmalarınızı yapabilir, gazetenizi okuyabilir ve şehrin güzelliklerini izleyerek de yolculuğun tadını çıkarabilirsiniz.

Şoförünüz Kapıda

Havaalanı çıkışlarında da hizmet veren taksilerimiz dilerseniz önceden bildirmiş olduğunuz tayyare iniş saatine göre sizi bulunduğunuz noktadan alacaklardır. Gideceğiniz adrese doğru yolculuk yaparken şayet ilk kez geldiğiniz ve bilmediğiniz bir kent ise lüzumlu detayları taksi şoförlerimizden de alabilirsiniz. Araçlarımız tam olarak izlenebilir ve güvenli oto sistemlerine sahiptir ve vasıta içinde yolculuk esnasında herhangi bir olumsuz hadise yaşanması durumunda da güvence altında olduğunuzu bilmenizi isteriz. Airport taxi hizmetinden 7 gün 24 saat telefon numaralarımız ya da e mail adreslerimiz ile yararlanabilmeniz mümkündür.